Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zakończyła się kolejna edycja Akademii Komeptencji Wychowawczych

Zakończyła się kolejna edycja Akademii Komeptencji Wychowawczych

                  W czwartek  24 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mławie odbyło się ostatnie 8 spotkanie kolejnej edycji Akademii Kompetencji Wychowawczych.

 

Warsztaty edukacyjne dla rodziców prowadzili pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie przygotowani realizatorzy programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną oraz Urzędem Miasta w Mławie. Zajęcia skierowane były do mieszkańców Mławy. Z tej edycji skorzystało 13 rodziców. W trakcie spotkań rodzice nabyli cenne umiejętności, praktyczną wiedzę i konkretne wskazówki przydatne do budowania relacji rodzinnych opartych na szacunku i współpracy. Dzieci uczestników warsztatów podczas trwania spotkań miały zapewnioną opiekę pedagoga z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty udziału w zajęciach.

 

Zadanie było finansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2022 r.

Data dodania: 2022-11-25 09:11:59
Data edycji: 2022-11-25 09:24:19
Ilość wyświetleń: 835

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej