Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Spisz się w Mławie!

Spisz się w Mławie!

Spisz się w Mławie!

 

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dobiega końca. Każdego, kto nie wypełnił jeszcze tego obowiązku, a chciałby skorzystać z pomocy rachmistrza, Urząd Miasta Mława zaprasza na patio ratusza (boczne wejście) w sobotę 11 września w godzinach 10:00-14:00.

 

Przypominamy, że udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy. Zebrane w spisie informacje posłużą do planowania i podejmowania działań dotyczących przyszłości naszych rodzin, edukacji, opieki zdrowotnej, nawet infrastruktury transportowej. Przykład? W trakcie spisu powszechnego będziemy proszeni o podanie miejsca zamieszkania oraz lokalizację miejsca pracy. Dzięki temu statystycy sprawdzą, jak wyglądają dojazdy do pracy na poziomie kraju, województwa, a nawet gminy. To z kolei pozwoli władzom lokalnym poznać potrzeby transportowe mieszkańców i organizować połączenia w regionie.

 

Nie warto więc odkładać udziału w spisie na później. To jedyne badanie statystyczne, które daje nam możliwość wpływu na decyzje dotyczące naszego otoczenia. Następna taka szansa będzie dopiero za 10 lat!

 

Więcej informacji znajduje się na stronie https://spis.gov.pl.

KN, USW

Data dodania: 2021-09-08 13:10:54
Data edycji: 2021-09-08 13:11:53
Ilość wyświetleń: 43

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej