Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Klub Seniora

Klub Seniora

Głównym celem naszej działalności jest zagospodarowanie czasu wolnego osobom złotego wieku i dążenie do zaspokojenia potrzeb kulturalnych.

 

Seniorzy spotykają  się przy kawie; czasami przy muzyce i omawiane są sprawy bieżące i przyszłościowe. Organizujemy odczyty, spotkania z ciekawymi ludźmi, spotkania integracyjne np. pikniki, ogniska, spotkania jubileuszowe, a raz lub dwa razy w roku wycieczki turystyczno-krajoznawcze.  Klub liczy sobie już ponad 20 lat istnienia.

 

Przez ten czas przewinął się długi łańcuszek członkiń i członków klubu a atmosfera niemal rodzinna powoduje, że w klubie na dzień dzisiejszy jest ponad 30 osób.

 

Zajmujemy się rozwijaniem różnorodnych form życia kulturalno-oświatowego, towarzyskiego i wypoczynku ludzi starszych oraz rozbudzanie zainteresowań i potrzeb w tym zakresie. Organizowanie działań, które sprzyjać będą zachowaniu zdrowia i sprawności fizycznej. Rozwijanie zainteresowań i potrzeb kulturalnych przez organizowanie zespołów amatorskich i kółek zainteresowań. Organizowanie wycieczek to teatrów, kin i na koncerty, wieczory literacko-muzyczne.

 

Troska o warunki socjalno-bytowe członków Klubu i ludzi starszych oraz w miarę możliwości pomoc w zaspokojeniu potrzeb materialnych i przezwyciężenie trudnych sytuacji życiowych.

 

Zapraszamy do Naszego Klubu!

Data dodania: 2021-02-03 09:29:26
Data edycji: 2021-02-23 10:57:26
Ilość wyświetleń: 3052

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej