start Wolontariat Aktualności

PostHeaderIcon Aktualności Wolontariat

PostHeaderIcon "Mazowieckie Barwy Wolontariatu"

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ferie zimowe 2016

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie włączył się w zorganizowanie Ferii zimowych dla dzieci z Miejską Biblioteką Publiczną w Mławie. Spotkania odbywały się przez pięć dni 1-3 lutego i 8-9 lutego 2016r. (po dwie godziny każdego dnia od 11:00 do 13:00). Tegoroczne zajęcia organizowane były przy pomocy wolontariuszy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie. Tematyka zajęć była bardzo zróżnicowana: gry, zabawy, wycinanki, malowanie twarzy, pogadanki, konkursy. Ferie zimowe zakończyły się uroczystym balem karnawałowym. Nie zabrakło podziękowań dla zaangażowanych w zorganizowanie ferii zimowych i słodkości dla dzieci. Udział w tegorocznych feriach wzięło 24 wolontariuszy. Każdego dnia w bibliotece aktywnie spędzało czas około 30 dzieci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Przedstawienie Bożonarodzeniowe w Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Mławie.

 

W dniu 3 grudnia 2015 r. o godzinie 10:30 przy współpracy Samodzielnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mławie , Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie w szpitalnej stołówce odbyły się Jasełka.      W roli aktorów Bożonarodzeniowego przedstawienia wystąpili wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, wolontariusze seniorzy - uczestniczący w projekcie "Aktywni do setki"  (dofinansowanym w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020) oraz pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej         w Mławie.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podaruj Pluszowego Misia.

Dobiegła końca szósta akcja pt. „Podaruj Pluszowego Misia”

Akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem oraz zainteresowaniem. Dzięki podarowanym przez przedszkolaków, uczniów, rodziców, zaangażowaniu przedszkoli oraz szkół udało się zebrać około pięciuset pluszaczków. Podczas dwudniowej wystawy osoby odwiedzające – przedszkolaki, dzieci uczęszczające do szkól oraz podopieczni świetlic z zainteresowaniem oglądały zebrane maskotki.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

W  Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu w dniu 06.11.2015 r. zostali przedstawieni laureaci  XVI edycji Nagrody Marszałka Województwa  Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej i ochrony szeroko pojętej kultury.

Spośród 81 kandydatów zgłoszonych przez samorządy i organizacje pozarządowe wyłoniono10 laureatów. Wśród nich byli przedstawiciele różnych pokoleń angażujących się w działania pielęgnowania i upowszechniania tradycji narodowych. To również nagroda za przekazywanie wiedzy i zaszczepianie pasji do kultury kolejnym pokoleniom.

Podczas Gali za zasługi i działalność na rzecz województwa mazowieckiego na polu krwiodawstwa został wręczony medal pamiątkowy ,,Pro Masovia” oraz dyplom uznania.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14