start Wolontariat

PostHeaderIcon Wolontariat

PostHeaderIcon Spotkanie Wigilijne Grupy „Zakręceni Pozytywnie”

Dnia 17 grudnia 2018 r. w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie odbyło się spotkanie wigilijne członków Grupy „Zakręceni Pozytywnie” wraz z zaproszonymi gośćmi.

Więcej…

 

PostHeaderIcon 11 listopada

Dnia 11 listopada 2018 roku obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Miasto Mława zorganizowało wiele atrakcji, w których uczestniczyli również wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie. Wolontariusze w czasie trwania obchodów malowali chętnym twarze w biało-czerwone barwy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wycieczka do Torunia

Dnia 25 października 2018 roku odbyła się wycieczka do Torunia dla wolontariuszy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Biesiada Wólczańska

Dnia 5 sierpnia 2018 r. na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie odbyła się Biesiada Wólczańska organizowana przez Miejski Dom Kultury w Mławie. Tego dnia nie zabrakło również stoiska Miejskiego Ośrodka Pomocy w Mławie, gdzie wolontariusze działający przy MOPS malowali dzieciom twarze oraz grali z nimi w chińczyka w rozmiarze XXL.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wycieczka do Warszawy

Dnia 29 czerwca 2018 r. grupa  „ Zakręceni pozytywnie” działająca przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie wspólnie z opiekunami udała się na wycieczkę do Warszawy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka - festyn

Dnia 3 czerwca 2018 r. w parku miejskim odbył się Dzień Dziecka - festyn "Przez zabawę do bezpieczeństwa", w którym udział wziął również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Na stoisku MOPS wolontariusze malowali dzieciom twarze, zachęcali do wzięcia udziału w quzie oraz gry w chińczyka. Dla wszystkich dzieci, które zdecydowały się odwiedzić stoisko MOPS za udział w zabawach otrzymały odblaskowe bransoletki i bryloki. Stoisko MOPS w trakcie trwania festynu cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3