start Wolontariat

PostHeaderIcon Wolontariat

PostHeaderIcon Koncert charytatywny

Dnia 15 września 2019r. w centrum Mławy odbył się koncert charytatywny dla Oskara. W całość przedsięwzięcia aktywnie włączyli się wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie organizując gry i zabawy dla dzieci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień dziecka w parku miejskim

Dnia 2 czerwca 2019r. w parku miejskim w Mławie obchodzony był Dzień Dziecka, w którym udział wziął również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Na stoisku MOPS nasi wolontariusze malowali na twarzach wszystkich dzieci różnokolorowe zwierzęta i postacie z bajek. Można było też zagrać w chińczyka oraz prowadzony był kącik z kolorowankami. Każde dziecko odwiedzające nasze stanowisko z okazji swojego święta otrzymało po lizaku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Turniej sportowo-rekreacyjny

Dnia 25 maja 2019r. na stadionie miejskim w Mławie odbył się turniej sportowo-rekreacyjny organizowany przez Mławską Halę Sportową i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Podczas turnieju dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, gdzie nasi wolontariusze malowali na twarzach wszystkich chętnych dzieci różnokolorowe zwierzęta, postacie z bajek oraz podobizny ulubionych bohaterów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon CHCĘ BYĆ SAMODZIELNY

W dniu 16 maja 2019r. w klasie Ia Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie oraz na pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie, zrealizowany został program pt. „Chcę być samodzielny”, organizowany przez Filię Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon VIII MŁAWSKA GALA WOLONTARIATU

Pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mława dnia 11 kwietnia 2019r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” zorganizował VIII MŁAWSKĄ GALĘ WOLONTARIATU.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wycieczka do schorniska dla zwierząt "Nadzieja" w Napierkach

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie w dniach od 26 listopada 2018r. do 18 stycznia 2019r. zorganizowało po raz ósmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska w Pawłowie i Schroniska „Nadzieja” w Napierkach pod hasłem „PRZYJAZNA SZKOŁA DLA ZWIERZAKA”. Do akcji włączyło się 15 mławskich szkół.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5