start Wolontariat

PostHeaderIcon Wolontariat

PostHeaderIcon CHCĘ BYĆ SAMODZIELNY

W dniu 16 maja 2019r. w klasie Ia Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie oraz na pozalekcyjnych zajęciach opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie, zrealizowany został program pt. „Chcę być samodzielny”, organizowany przez Filię Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon VIII MŁAWSKA GALA WOLONTARIATU

Pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Mława dnia 11 kwietnia 2019r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” zorganizował VIII MŁAWSKĄ GALĘ WOLONTARIATU.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wycieczka do schorniska dla zwierząt "Nadzieja" w Napierkach

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie w dniach od 26 listopada 2018r. do 18 stycznia 2019r. zorganizowało po raz ósmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska w Pawłowie i Schroniska „Nadzieja” w Napierkach pod hasłem „PRZYJAZNA SZKOŁA DLA ZWIERZAKA”. Do akcji włączyło się 15 mławskich szkół.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ferie zimowe 2019

W dniach 28-30 stycznia i 1 lutego 2019r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie włączył się w zorganizowanie ferii zimowych dla dzieci z Filią Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon PRZYJAZNA SZKOŁA DLA ZWIERZAKA

Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy  z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie zorganizowało po raz ósmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze Schroniska w Pawłowie i Schroniska „Nadzieja” w Napierkach pod hasłem „PRZYJAZNA SZKOŁA DLA ZWIERZAKA”, która odbyła się w naszym mieście w dniach od 26 listopada 2018r. Do 18 stycznia 2019r. Do akcji włączyło się 15 mławskich szkół:

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie Wigilijne Grupy „Zakręceni Pozytywnie”

Dnia 17 grudnia 2018 r. w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie odbyło się spotkanie wigilijne członków Grupy „Zakręceni Pozytywnie” wraz z zaproszonymi gośćmi.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4