start Wolontariat

PostHeaderIcon Wolontariat

PostHeaderIcon 28 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

Dnia 12 stycznia 2020 roku odbył się po raz 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie.

Jak co roku pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie wraz z członkami Grupy „Zakręceni Pozytywnie” zaangażowali się w pomoc, tym razem dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Na stanowisku MOPS można było kupić pamiątkowe magnesy, kartki okolicznościowe, pierniczki, domki z piernika, rękodzieło oraz wiele innych. Wszystkie przekazane przedmioty zostały wykonane przez pracowników MOPS.

Udało nam się zebrać 2 627,35 zł. Łączna kwota zebrana w mławskim sztabie WOŚP wyniosła rekordową kwotę 133 166,51 zł.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogólnopolska zbiórka żywności

W dniach 29 -30  listopada 2019 r. w mławskich sklepach odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności pod patronatem Banków Żywności pod hasłem „ Stoliczku nakryj się!, głód to nie bajka”. Zbiórkę żywności organizowało Stowarzyszenie "Bądźmy Razem" działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie. Żywność zbierano w następujących sklepach:

- Biedronka - ul. Grzebskiego,

- Biedronka - Osiedle Książąt Mazowieckich,

- Biedronka – Osiedle Młodych,

- Kaufland,

- Carrefour,

- Tesco.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zbiórka żywności

 

PostHeaderIcon Koncert charytatywny

Dnia 15 września 2019r. w centrum Mławy odbył się koncert charytatywny dla Oskara. W całość przedsięwzięcia aktywnie włączyli się wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie organizując gry i zabawy dla dzieci.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień dziecka w parku miejskim

Dnia 2 czerwca 2019r. w parku miejskim w Mławie obchodzony był Dzień Dziecka, w którym udział wziął również Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie. Na stoisku MOPS nasi wolontariusze malowali na twarzach wszystkich dzieci różnokolorowe zwierzęta i postacie z bajek. Można było też zagrać w chińczyka oraz prowadzony był kącik z kolorowankami. Każde dziecko odwiedzające nasze stanowisko z okazji swojego święta otrzymało po lizaku.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Turniej sportowo-rekreacyjny

Dnia 25 maja 2019r. na stadionie miejskim w Mławie odbył się turniej sportowo-rekreacyjny organizowany przez Mławską Halę Sportową i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Podczas turnieju dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, gdzie nasi wolontariusze malowali na twarzach wszystkich chętnych dzieci różnokolorowe zwierzęta, postacie z bajek oraz podobizny ulubionych bohaterów.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5