start Programy i Projekty Wakacje z Maxem Wakacje z Maxem

PostHeaderIcon Wakacje z Maxem

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu 2018r. już po raz drugi rusza z  projektem pod hasłem „Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejska Biblioteka Publiczna, Komenda Powiatowa Policji, Państwowa Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Impreza jak marzenie. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.

Projekt „Wakacje z Maxem” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Realizacja programu odbędzie się w każdy czwartek miesiąca lipca w czterech różnych miejscach w Mławie co daje możliwość skorzystania z zabaw jak największej liczbie dzieci.

Wszystkie wakacyjne spotkania odbywać się będą w godzinach: 11:00-14:00.

Terminy i miejsca :

5 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14
12 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowa 1
19 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39
26 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a

Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym , rozrywkowym oraz profilaktycznym. Teren, na którym będą odbywały się zabawy zostanie podzielony na punkty tematyczne. Każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet, w którym będzie gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

Finał „Wakacji z Maxem” odbędzie się 26 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej.  Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. Tego dnia zapraszamy również fanów jazdy na rolkach do skorzystania z rolkowego toru przeszkód, który będzie zorganizowany w budynku Mławskiej Hali Sportowej. Za udział w rolkowym torze przeszkód będzie można zdobyć dodatkowy karnet z tylko jedną pieczątką  umożliwiającą wzięcie udziału w wakacyjnej loterii, która odbędzie się podczas finału Wakacji z Maxem.