start Programy i Projekty Wakacje z Maxem Wakacje z Maxem

PostHeaderIcon Wakacje z Maxem

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu 2017r. rusza z nowym projektem pod hasłem „ Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Komenda Powiatowa Policji. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.

Projekt „Wakacje z Maxem” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Realizacja programu odbędzie się w każdy czwartek miesiąca lipca w czterech różnych miejscach w Mławie co daje możliwość skorzystania z zabaw jak największej liczbie dzieci.

Terminy i miejsca :

6 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14

13 lipca na terenie Gimnazjum nr 1 przy ul. Sportowa 1

20 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39

27 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a

Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym , rozrywkowym oraz profilaktycznym. Teren, na którym będą odbywały się zabawy zostanie podzielony na punkty tematyczne. Każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet, w którym będzie gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

Finał „Wakacji z Maxem” odbędzie się 27 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej. Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. W dniu finału zostanie rozwikłana zagadka tajemniczego Maxsa oraz rozlosowane zostaną nagrody wakacyjnej loterii.