start Programy i Projekty Wakacje z Maxem

PostHeaderIcon Wakacje z Maxem

PostHeaderIcon Ostatni przystanek „Wakacji z Maxem”

W czwartek 27.07.2017r. na terenie Mławskiej Hali Sportowej odbyło się czwarte ostatnie spotkanie „Wakacji z Maxem”. Na finał przybyła spora grupa  dzieci i młodzieży. Uczestnicy tradycyjnie bawili się na stanowiskach przygotowanych przez organizatorów i partnerów wakacji, ale również zgodnie z zapowiedziami odbyła się wakacyjna loteria gdzie spośród uczestników rozlosowano 45 atrakcyjnych nagród. Wręczono również medale dla najlepszych uczestników   toru przeszkód oraz dyplomy dla najlepszego skoczka i najlepszego strzelca wakacji.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Trzeci przystanek „Wakacji z Maxem”


Więcej…

 

PostHeaderIcon Drugi przystanek „Wakacji z Maxem”

Drugi przystanek „Wakacji z Maxem”  w Gimnazjum Nr 1 przy ul. Sportowej – fotorelacja.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wakacje z Maxem - Pierwszy przystanek

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie odpowiadając na potrzeby dzieci i młodzieży z terenu miasta Mława, którzy spędzają swój wolny wakacyjny czas w mieście po raz pierwszy organizuje w miesiącu lipcu cztery spotkania pod nazwą „ Wakacje z Maxem”. Spotkania będą odbywały się na terenie placówek oświatowych w różnych częściach miasta. Celem programu jest wypełnienie czasu wolnego dzieciom w różnym wieku, pokazanie atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, kształtowanie poczucia przynależności do swojej społeczności lokalnej. W efekcie chcemy zapewnić przyjemne spędzanie czasu wolnego, rozrywkę i wypoczynek jak największej liczbie dzieci i młodzieży.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wakacje z Maxem

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu 2017r. rusza z nowym projektem pod hasłem „ Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Komenda Powiatowa Policji. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.

Projekt „Wakacje z Maxem” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Realizacja programu odbędzie się w każdy czwartek miesiąca lipca w czterech różnych miejscach w Mławie co daje możliwość skorzystania z zabaw jak największej liczbie dzieci.

Więcej…