start Programy i Projekty "Zima - Bezdomni" Ogłoszenia

PostHeaderIcon Ogłoszenia Programu "Zima"

PostHeaderIcon Placówki dla Osób Bezdomnych

Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu "Mar-Kot"

05-850 Ożarów Mazowiecki ul. M. Kopernika 2

tel/fax:(22)722-22-99 mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w związku z okresem jesienno – zimowym prosi o zgłaszanie się osób bezdomnych, zagrożonych bezdomnością, osób starszych i ubogich w celu otrzymania stosownej pomocy.

Mieszkańcy miasta Mławy proszeni są o przekazywanie informacji o osobach bezdomnych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, ul. Narutowicza 6, Policji lub Straży Miejskiej w Mławie.

Osoby bezdomne mogą znaleźć schronienie w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie ,,MAR – KOT” w Ożarowie Mazowieckim na podstawie skierowania wydanego przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

Przyjęcia dokonywane są przez całą dobę.

W sprawie przyjęć do placówek należy kontaktować się pod nr tel. 22 722 22 99

 

PostHeaderIcon Ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w związku z okresem jesienno – zimowym prosi o zgłaszanie się osób bezdomnych, zagrożonych bezdomnością, osób starszych i ubogich w celu otrzymania stosownej pomocy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Apel do mieszkańców

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie zwraca się z prośbą o przekazywanie ciepłej odzieży i obuwia do magazynu mieszczącego się w budynku kotłowni PEC  przy  bloku nr 10 na Osiedlu Młodych.

Odzież i obuwie zostanie przekazana najuboższym, potrzebującym tej formy wsparcia mieszkańcom miasta Mławy.

Magazyn otwarty jest 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godz. od 11.30 do 14.00.

 

PostHeaderIcon Otwarcie magazynu

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie informuje, że od dnia 29.11.2010 r. odbywać się będzie wydawanie i przyjmowanie odzieży w magazynie (pomieszczenie w budynku kotłowni PEC)  przy  bloku Nr 10 na Osiedlu Młodych 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godz. od 11.30 do 14.00.

 

PostHeaderIcon SCHRONISKA I NOCLEGOWNIE - woj. mazowieckie stan na 5 listopada 2010 r.

Wykaz SCHRONISK I NOCLEGOWNIE - woj. mazowieckie stan na 5 listopada 2010 r.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2