start Programy i Projekty Pomoc Żywnościowa

PostHeaderIcon Pomoc Żywnościowa

PostHeaderIcon Uwaga

 

PostHeaderIcon Warsztaty kulinarne

Dnia 16 kwietnia 2019r. odbyły się warsztaty tematyczne zorganizowane przez Bank Żywności w Ciechanowie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 - Podprogram 2018. O godzinie 10:00 Panie z Banku Żywności przeprowadziły warsztat edukacyjny o niemarnowaniu żywności natomiast o godzinie 11:30 warsztat ekonomiczny „Finansowo Silni”. Łącznie w obu spotkaniach wzięło udział 25 osób. Panie prowadzące przygotowały również krótki quiz, w którym nagrodą były dwie książki kucharskie. Ponadto każdy z uczestników warsztatów otrzymał książeczki z przepisami oraz karnety pozwalające pominąć kolejkę podczas wydawania produktów żywnościowych z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 - Podprogram 2018

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podaruj potrzebującym produkty na wielkanocny stół Paczki

Podczas tegorocznej Wielkanocnej Zbiórki Żywności pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie wraz z wolontariuszami MOPS przygotowali 99 paczek, które trafiły do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta: osób starszych, niepełnosprawnych, samotnych, korzystających z usług opiekuńczych. W dniach 12 i 15 kwietnia 2019r. przekazano paczki ww osobom.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wielkanocna zbiórka żywności

W dniach 5-6 kwietnia 2019r. w mławskich sklepach odbyła się ogólnopolska zbiórka żywności pod patronatem Banków Żywności pod hasłem „Podaruj Potrzebującym Produkty na Wielkanocny Stół”. Zbiórkę żywności organizowało Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem" działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Bankiem Żywności w Ciechanowie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wielkanocna zbiórka żywności

Więcej…

 

PostHeaderIcon Terminarz wydawania żywnosci

 

PostHeaderIcon WARSZTATY KULINARNE

W dniu 26 lutego 2019 r. odbyły się po raz kolejny Warsztaty Kulinarne zorganizowane przez Bank Żywności w Ciechanowie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 - Podprogram 2018.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7