start Programy i Projekty Grupa Wsparcia "Nadzieja"

PostHeaderIcon Grupa Wsparcia Nadzieja

PostHeaderIcon Spotkanie Grupy Wsparcia styczeń 2013r

W świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w dniu 25.01.2013r.odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia ,,Nadzieja". Zajęcia z grupą kobiet prowadziła pedagog Pani Hanna Kuczkowska. Tematem spotkania było rozwiązywanie  problemów opiekuńczo wychowawczych z dziećmi. Kobiety czynnie uczestniczyły w rozmowie odnosząc się do swoich sytuacji.

 

PostHeaderIcon Świąteczne spotkanie grudzień 2012r.

W dniu 14 grudnia 2012r. odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia ,,Nadzieja". W spotkaniu uczestniczyło 8 kobiet z dziećmi. Przy dźwiękach kolęd i słodkim poczęstunku kobiety dokonały podsumowania całego roku. Rozmawiały o swoich sukcesach i porażkach mienionego roku. Wymieniały się przepisami na świąteczne potrawy.

 

PostHeaderIcon Spotkanie Grupy Wsparcia październik 2012r

W dniu 26 października w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia ,,Nadzieja". Kobiety rozmawiały o bieżcych problemach z Panią psycholog. Natomiast ich dzieci pod opieką pracowników socjalnych były na spacerze w pobliskim parku. Dzieci zbierały kolorowe liście, z których później tworzyły kompozycje na papierze. Kolejne spotkanie z kobietami zostało ustalone na dzień 30.11.2012r.

 

PostHeaderIcon OGŁOSZENIE

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie zaprasza osoby zainteresowane na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 11.05.2012r. o godz. 16.00 w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

 

Zapraszamy!

 

PostHeaderIcon Spotkanie kwiecień 2012r

W dniu 27.04.2012r. w świetlicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ponownie odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia ,,Nadzieja". Kobiety uczestniczyły  w zajęciach z Panią psycholog. Podczas dyskusji wynikła potrzeba konsultacji z pedagogiem. Natomiast dzieci pod opieką pracowników socjalnych wykonywały kolorowe naklejki w ogródku tut. Ośrodka.  
Spotkanie z pedagogiem zostało zaplanowane w dniu 11.05.2012r.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2