start Profilaktyka Społeczna Wydarzenia

PostHeaderIcon Wydarzenia Profilaktyka Społeczna

PostHeaderIcon konferencja,,Bezpieczny senior to świadomy senior"

W dniu 4 października 2018r. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie odbyła się konferencja ,,Bezpieczny senior to świadomy senior", która miała na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo seniorów.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konferencja,, Wpływ traumy na rozwój dziecka"

W dniu 27 września 2018r. w Sali Konferencyjnej Sądu Rejonowego w Mławie odbyła się konferencja pt.,, Wpływ traumy na rozwój dziecka"., w której uczestniczyli pedagodzy , psycholodzy , pracownicy socjalni, funkcjonariusze policji i kuratorzy sądowi.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Szkolenie realizatorów programów profilaktycznych

W dniach 6-7 czerwca 2018r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej W Mławie zorganizował szkolenie przygotowujące nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych do realizacji Programu Domowych Detektywów,,Jaś i Małgosia na tropie" oraz ,, Fantastyczne Możliwości " dla uczniów klas IV-VI szkól podstawowych oraz ich rodziców.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Fotorelacja z Mławskich Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia

W dniach 21-25 maja 2018 roku po raz dziewiąty odbyły się Mławskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie pod patronatem Burmistrzem Miasta Mława, w których wzięło udział 1500 dzieci i młodzieży.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Mławskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w dniach : 21-25 maja 2018r. organizuje po raz dziewiąty Mławskie Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia pod patronatem Burmistrza Miasta  Mława. Celem przedsięwzięcia jest promocja zdrowego stylu życia i uczenie się radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, kształtowanie postaw asertywnych, propagowanie alternatywnych form  spędzania wolnego czasu.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 31