start Profilaktyka Społeczna Wydarzenia

PostHeaderIcon Wydarzenia Profilaktyka Społeczna

PostHeaderIcon Program ,,Cuder"

W dniach 20-23 listopadach br. w mławskich szkołach podstawowych odbył się program profilaktyki zintegrowanej           ,, CUDER", w którym uczestniczyli uczniowie, ich rodzice i szkolne rady pedagogiczne.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Przedstawienie,,Cisza"

W dniach: 18- 19 października 2017 roku uczniowie z klas 0-II  mławskich szkół podstawowych obejrzeli przedstawienie edukacyjne  pt.: „Cisza” w wykonaniu aktorów Teatru Moralitet z Krakowa.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Program profilaktyczny ,,Cukierki"

W dniach : 17 i 18  października  uczniowie klas trzecich  mławskich szkół podstawowych uczestniczyli w programie  ,,Cukierki” , który  oparty jest na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak .

Więcej…

 

PostHeaderIcon Konferencja,, Dziecko z FASD w życiu, domu i szkole"

W dniu 28 września 2017r. odbyła się konferencja ,, Dziecko z FASD w życiu, domu i szkole". Organizatorem spotkania był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie oraz Komisja ds. Rodziny i Spraw Społecznych Rady Miasta Mława .

Więcej…

 

PostHeaderIcon Fotorelacja z Mławskich Dni Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia

W dniach 15-19.05.2017r. odbyły się po raz ósmy  organizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie Mławskie Dni  Profilaktyki i Zdrowego Stylu Życia pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 30