start Profilaktyka Społeczna Wydarzenia

PostHeaderIcon Wydarzenia Profilaktyka Społeczna

PostHeaderIcon Mławscy uczniowie w poszukiwaniu skarbów

W dniach 14-22 listopada br uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej Nr 2 i 3 w Mławie oraz uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej Nr 7 w Mławie uczestniczyli w programie z zakresu profilaktyki zintegrowanej pt.,,Archipelag skarbów".

Więcej…

 

PostHeaderIcon szkolenie realizatorów programu profilktycznego ,,Spójrz inaczej"

W dniach 17-20 listopada 2018r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie zorganizował 35 godzinne szkolenie przygotowujące  12 nauczycieli do prowadzenia zajęć z uczniami w klasach I-III według programu profilaktyczno-wychowawczego ,,Spójrz inaczej", który znajduje się na liście rekomendowanych programów profilaktycznych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Psychiatrii i Neurologii.

Więcej…

 

PostHeaderIcon przedstawienie profilaktyczne Prawdziwy skarb

W dniach 14-16 listopada br. uczniowie klas 0-III mławskich placówek oświatowych uczestniczyły w przedstawieniu
,, Prawdziwy skarb".

Więcej…

 

PostHeaderIcon program profilaktyczny Noe

Uczniowie klas VII i VIII mławskich szkół podstawowych uczestniczyli w programie profilaktycznym NOE, którego głównym zadaniem jest zapobieganie stratom, występującym z powodu nadużywania środków psychoaktywnych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon program profilkatyczny ,,Cukierki"

W październiku br.uczniowie klas III mławskich szkół podstawowych uczestniczyli w programie profilaktycznym ,,Cukierki", który przybliżył dzieciom podstawowe informacje na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 32