start Profilaktyka Społeczna

PostHeaderIcon Profilaktyka Społeczna

PostHeaderIcon Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia

Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia realizuje program terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz hazardu, oraz ich rodzin.

Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 19.00

Oferta skierowana jest do osób dorosłych:
- psychoterapia dla osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych
- psychoterapia dla członków rodzin osób uzależnionych i osób doświadczających przemocy w rodzinie
- program korekcyjno-edukacyjny dla osób pijących szkodliwie.

 


Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia

ul. Lelewela 9, 06-500 Mława
tel. (23) 655-28-64
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

PostHeaderIcon Apel Zespołu Episkopatu

Więcej…

 

PostHeaderIcon IX Piknik Integracyjno-Profilaktyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch”

 

W dniu 23 czerwca 2018 r. w parku miejskim już po raz dziewiąty odbył się Piknik Integracyjno-Profilaktyczny pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”, który zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem”. Partnerami przedsięwzięcia byli: Urząd Miasta Mława, Komenda Powiatowa Policji w Mławie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mławie, Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie, Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Droga”, Stowarzyszenie „Amazonki”, Grupa AA oraz Stacja Opieki Caritas.

Więcej…

 

PostHeaderIcon IX Piknik integracyjno-profilaktyczny

 

PostHeaderIcon NOE

Dnia 24 kwietnia w Zepole Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie, uczniowie klasach VI i VII wzięli udział w programie profilaktycznym " NOE" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Program profilaktyczny „Domowi detektywi – Jaś i Małgosia na tropie”

Dnia 12 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie odbył się Wieczór Jasia i Małgosi, spotkanie podsumowujące prowadzony od lutego program profilaktyczny „Domowi detektywi - Jaś i Małgosia na tropie”, który jest pierwszą częścią programu profilaktyki alkoholowej dla klas 4 i 5. Program opiera się na przekonaniu, że normą jest stan, w którym młodzież szkolna nie pije alkoholu. Przekazywany jest konkretny komunikat „Nie pij”.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2