start Klub Aktywności Społecznej

PostHeaderIcon KLUB AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ

PostHeaderIcon UWAGA

Informujemy, iż w dniach 02.10.2017 i 05.10.2017 zajęcia z aerobiku, grupy I i II, odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej przy ul. Mariacka 20, został odwołane

 

PostHeaderIcon INFORMACJA!!!

We wtorek 8 grudnia zajęcia rozciągająco - relaksacyjne, odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej zostały odwołane.

 

PostHeaderIcon INFORMACJA!!!

We wtorek 13 października zajęcia rozciągająco - relaksacyjne, odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej zostały odwołane.

 

PostHeaderIcon INFORMACJA!!!

W okresie od 1 do 30 września 2015r. zajęcia aerobiku dla wszystkich grup, odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej zostają odwołane.

 

PostHeaderIcon INFORMACJA!!!

W piątek 24 lipca zajęcia rozciągająco - relaksacyjne, odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej zostały odwołane.

 

PostHeaderIcon INFORMACJA!!!

W piątek 29 maja ćwiczenia rozciągająco - relaksacyjne odbywające się w Klubie Aktywności Społecznej zostały odwołane.

 

PostHeaderIcon OGŁOSZENIE

W dniu 06.02.2015 nie odbędą się ćwiczenia rozciągająco relaksacyjne. Przepraszamy

 

PostHeaderIcon Program ,,1000 pierwszych dni dla zdrowia”

Od marca 2014 Roku w Klubie Aktywności Społecznej Panie Położne we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej prowadzą zajęcia Akademii Rodzicielskiej. Przyszli Rodzice podczas zajęć przygotowują się do porodu oraz uczą pielęgnacji noworodka.

We wrześniu i październiku br. odbyły się zajęcia informacyjno - szkoleniowe programu ,,1000 pierwszych dni dla zdrowia” realizowane przez Fundację Nutricia oraz Bank Żywności w Ciechanowie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie. W spotkaniach uczestniczyło łącznie około 50 kobiet.

Więcej…

 

PostHeaderIcon KLUB AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ

KLUB AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ

Od 01.03.2014 przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie działa Klub Aktywności Społecznej.  Działalność Klubu Aktywności Społecznej wspiera realizację zadań przewidzianych w Miejskim Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława.

Siedziba Klubu Aktywności Społecznej mieści się przy ul. Mariackiej 20

Więcej…