start

PostHeaderIcon Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy

W dniu 08 czerwca 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 w Mławie odbyło się spotkanie w ramach lokalnej kampanii społecznej „Stawiam na rodzinę” organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Dzieci uczęszczające na pozalekcyjne zajęcia opiekuńczo – wychowawcze przygotowały z tej okazji dla swoich rodziców przedstawienie na temat rodziny.


Celem spotkania było podkreślenie znaczenia rodziny w życiu każdego człowieka, integracja, zacieśnienie więzi między rodzicami i dziećmi oraz dobra zabawa.


Podczas wydarzenia uczestnicy odpowiadali na pytania związane z rodziną, dzieci rozpoznawały swoich rodziców po przez dotyk między innymi dłoni, rodzice wspólnie z dziećmi rywalizowali w rzucie piłeczką. Sprawdzili się również znakomicie w roli przewodników, prowadząc dzieci z zasłoniętymi oczami do celu.


„Dzień rodziny” zakończyły wspólne tańce i magiczny tunel zrobiony przez rodziców dla swoich pociech.


Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej i przyjaznej domowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w przygotowanych zabawach.