start Stowarzyszenie Bądźmy Razem Aktualności Świąteczne paczki dla dzieci

PostHeaderIcon Świąteczne paczki dla dzieci

W dniu 17.12.2010r., korzystając z uroczystego wręczenia paczek świątecznych dla dzieci z rodzin korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, Stowarzyszenie W. S. L. „Bądźmy Razem” zorganizowało paczki dla 65 dzieci, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialno – bytowej.

Asortyment paczek był urozmaicony i wyjątkowo bogaty. Artykuły żywnościowe /w przeważającej części były to słodycze/ pochodziły ze Świątecznej Zbiórki Żywności oraz od sponsorów: Hurtownia Warzyw i Owoców Państwo Lejman, 'Intermarche', „Mirella” Pani E. Podlaska i M. Radzanowska, Stołówka „Smerfuś” Pani E. Chodubska, Stołówka Gastronomiczna Pani B. Męzik.

Dzięki Pani Lidii Świtoń, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, wszystkie dzieci zostały obdarowane pluszowymi maskotkami, które pochodziły z zorganizowanej przez pracowników biblioteki akcji „Podaruj pluszowego misia”.

Wszyscy, którzy wzięli udział w spotkaniu ze Świętym Mikołajem, byli witani przez Śnieżynki, które częstowały czekoladowymi cukierkami otrzymanymi z Banku Żywności.