start Akademia Kompetencji Wychowawczych Edycje

PostHeaderIcon Edycje

PostHeaderIcon Akademia Kompetencji Wychowawczych

Zapraszamy rodziców do udziału w VI edycji Akademii Kompetencji Wychowawczych. Cykl zajęć obejmuje 8 spotkań w zamkniętej  grupie 12-15 osób. Warsztaty poprowadzą asystenci rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

 

PostHeaderIcon Akademia Kompetencji Wychowawczych

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Akademia Kompetencji Wychowawczych

Dnia 24.11.2014r. zakończyły się bezpłatne zajęcia trzeciej edycji „Akademii Kompetencji Wychowawczych” organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Rusza kolejna edycja „Akademii Kompetencji Wychowawczych”

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Rusza kolejna edycja „Akademii Kompetencji Wychowawczych”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie rozpoczyna kolejną edycję „Akademii Kompetencji Wychowawczych” pod hasłem „Rozumiem swoje dziecko”. Podobnie jak poprzednia edycja program będzie realizowany w trakcie 11 cotygodniowych, 3 godzinnych spotkań o charakterze warsztatowym. Cykl zajęć skierowany jest do grupy 10-15 osób, rodziców i opiekunów, którzy chcą nauczyć się budowania głębszych relacji dorosły-dziecko. Realizatorami zajęć są pedagog oraz asystent rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon AKADEMIA KOMPETENCJI WYCHOWAWCZYCH

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie rozpoczyna projekt „Akademia Kompetencji Wychowawczych”, który będzie trwał przez kolejnych 11 tygodni począwszy od 23.09.2013 roku. Cykl zajęć ma charakter warsztatowy , psychoedukacyjny i skierowany jest do rodziców i opiekunów stanowiących grupę 12-15 osób. Zajęcia poprowadzą pedagog oraz asystent rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

Akademia powstała w odpowiedzi na potrzeby szukania sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi, które są warunkiem prawidłowego rozwoju dziecka w rodzinie. Warsztaty mają na celu uświadomić rodzicom i opiekunom , że skuteczność wychowania zależy od osoby wychowującej, oznacza to,że aby, zmienić dziecko , często należy zacząć od siebie. Nadto akademia pozwala na pogłębienie samoświadomości i refleksji na temat skuteczności określonych metod wychowawczych.

 

Więcej…